تحصیل در انگلستان

مدارک مورد نیاز برای ویزای انگلستان

تحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلستان

ویزای تحصیلی انگلیس

دانش آموزان و دانشجویان علاقه مند به تحصیل در انگلیس می بایستی قبل از هر گونه اقدامی کلیه شرایط مربوط به ویزای تحصیلی انگلیس را مطالعه کرده و مدارک مورد نیاز سفارت را هنگام درخواست ویزا به سفارت ارائه نمایند. دانشجویان ایرانی مایل به تحصیل در انگلستان می بایستی حداقل 2 ماه قبل از شروع دوره برای ویزای تحصیل در انگلستان اقدام کنند. توجه داشته باشید به دلیل تعطیل بودن سفارت انگلیس در ایران درخواست ویزا از سفارت انگلستان در کشور امارات و ترکیه صورت می گیرد. در هنگام درخواست ویزای انگلستان به دلیل انگشت نگاری و انجام مصاحبه حضور فرد متقاضی در سفارت الزامی می باشد. توصیه می شود در هنگام درخواست ویزای تحصیل در  انگلستان دانش آموزان و دانشجویان می بایستی کلیه مدارک مورد نیاز را به زبان انگلیسی ترجمه کرده و در دو نسخه اصل و کپی همراه داشته باشند. پس از درخواست ویزا انگلستان از سفارت مربوطه متقاضی می بایستی حداقل به مدت دو هفته منتظر اعلام نتیجه ویزا باشد.
 

تحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلستان

انواع ویزای تحصیلی انگلستان
ویزای تحصیلی انگلستان شامل دو نوع Student Visitor Visa و General Tier4 Student Visa می باشد. ویزای SVV مختص کسانی می باشد که از سطح زبان مناسب برخوردار نبوده و تنها قصد گذراندن دوره زبان در انگلستان را دارند. برای درخواست این نوع ویزا نیازی به مدرک زبان انگلیسی نمی باشد و این ویزا غیر قابل تمدید می باشد.
نوع دوم ویزای تحصیلی انگلستان Tier4 است که مختص متقاضیانی می باشد که قصد ادامه تحصیل در انگلستان را دارند.دانش آموزان علاقه مند به تحصیل در کلیه مقاطع مانند کالج زبان،دبیرستان و دانشگاه می توانند این نوع ویزا را درخواست دهند. از مزایایی قابل توجه ویزای تحصیلی انگلستان Tier4 اجازه کار، بیمه رایگان و تمدید ویزا می باشد.
دانش آموزان زیر سن 18 سال که قصد تحصیل در کالج های زبان، مدارس راهنمایی و یا دبیرستان انگلستان را دارند می بایستی تحت عنوان Child Tier4 درخواست ویزای تحصیلی انگلستان را دهند. برای درخواست این نوع ویزا دانش آموزان نیازی به مدرک زبان ندارند. والدین دانش آموزانی که قصد تحصیل در مدارس و یا دبیرستان های انگلستان را دارند می توانند همزمان با فرزندشان برای ویزا اقدام کنند.

تحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلستان

 
وقت سفارت انگلستان
دانش آموزان و دانشجویانی که می خواهند درخواست ویزای تحصیلی انگلیس را دهند می بایستی ابتدا فرم آنلاین سفارت انگلستان را تکمیل کرده و سپس به صورت آنلاین تقاضای وقت سفارت دهند. پرداخت هزینه و یا وقت سفارت انگلستان نیز به صورت آنلاین بوده و برای پرداخت می بایستی کارت اعتباری داشته باشید.
 
مصاحبه سفارت انگلستان
بر اساس قوانین جدید سفارت انگلیس کلیه افرادی که قصد تحصیل در این کشور را دارند می بایستی خود را برای مصاحبه سفارت انگلستان آماده کنند. این مصاحبه به صورت حضوری بوده و داشتن آمادگی لازم بسیار ضروری بوده به صورتی که در برخی موارد عدم آمادگی باعث رد شدن درخواست ویزا می گردد.

تکمیل فرم سفارت انگلستان
تکمیل فرم سفارت انگلستان از موارد بسیار حساسی می باشد که هرگونه اشتباهی در تکمیل فرم ها منجر به رد شدن درخواست ویزا می گردد. موسسه ما با سال ها تجربه در این زمینه شما متقاضیان عزیز را در تکمیل فرم سفارت انگلیس، اخذ وقت سفارت انگلیس و تکمیل مدارک سفارت انگلستان یاری می کند.

تحصیل در اتریش | تحصیل در فنلاند | تحصیل در ایرلندشمالی | تحصیل رایگان در خارج کشور | تحصیل ارزان در اروپا | با مجوز رسمی از وزارت علوم | موسسه تعالی اندیش راه دانش