به نام یزدان پاک 

موسسه تعالی اندیش راه دانش از تاریخ 11/19/ 1389  با دریافت مجوز اعزام دانشجو به خارج از کشور از وزارت علوم تحقیقات و فن آوری فعالییت خود را در حوزه کشورهای اتریش – فنلاند  و  ایرلند شمالی (بریتانیا) آغاز نموده است.

1- همچنین در حوزه  سایر کشور ها با دانشگاهای این کشور ها به طورمستقیم همکاری متقابل داشته و بهعلاقمندان تحصیل در این کشورها خدمات دانشجویی ارائه می نماید.

2- موسسه تعالی اندیش راه دانش با افتخار اعلام می نماید که پس از 8 سال کار مستمر که عاری از خطا نبوده است موفق به اخذ پذیرش 98 درصدی از کشور فنلاند و 92 درصدی از کشور اتریش گردیده است .

3 – از دیگر ویژگی های موسسه تعالی اندیش راه دانش این است که کارشناسانما به طور مستقیم با روسای دپارتمان ها ، اساتید ، و مدیران آموزشی دانشگاههای مختلف در کشور های مقصد در ارتباط بوده و موسسه جهت اخذ پذیرش نیاز به نماینده یا وکیل ندارد.

4- موسسه تعالی اندیش راه دانش این افتخار را دارد که بتواند از سایت موسسه به عنوان کامل ترین و به روزترین سایت در مجموعه سایت های اعزام دانشجو یاد کند و آنچه در این سایت می خوانید حاصل تلاش شبانه روزی این موسسه است  در این سایت از زیاده گویی و رویا پروری جلو گیری شده و سعی شده مفاهیم و اطلاعات نسبی در کوتاه ترین شکل ممکن ارائه شود.

5- یکی از مهمترین بخش های این سایت بخش فرم مشاوره رایگان است که در صورت تکمیل این فرم مشاوران موسسه با شما تماس خواهند گرفت و راهنمایی های لازم را به شما ارائه می نماینددر آخر امیدواریم که بتوانیم خدمت گذاری مناسب برای شما عزیزان باشیم.

 

موسسه تعالی اندیش راه دانش

تهران،پاسداران، خیابان گل نبی نرسیده به خیابان شریعتی، پلاک 40 ، زنگ 20 ، طبقه سوم ،واحد 303

شماره تماس

02122889521