مرجع تحصیل در اتریش | پذیرش تحصیلی اتریش | تحصیل رایگان اتریش | اخذ پذیرش تحصیلی اتریش

بهترین مقصدهای تحصیلی برای ایرانیان

بهترین مقصدهای تحصیلی برای ایرانیان برای ادامه تحصیل در خارج از کشور کدام کشورها هستند؟ با موسسه تعالی اندیش راه دانش همراه باشید. عوامل متعددی وجود دارند که برخی کشورها را برای تحصیل دانشجویان ایرانی در خارج از کشور در اولویت قرار می دهند. هزینه های دانشگاه، هزینه های زندگی، زبان محلی، رتبه بندی دانشگاه، امکان دریافت ویزا و امکان فرصت های شغلی و مهاجرتی، برخی از ملاحظات برای دانشجویان ایرانی در انتخاب محل مناسب تحصیل در خارج از کشور هستند.

ما لیستی از کشورهای برتر را برای دانشجویان ایرانی که مایل به تحصیل در خارج از کشور هستند تهیه کرده ایم و امیدواریم که اولین قدم برای تصمیم گیری در مورد تحصیل در خارج از کشور را برای آنها آسان تر کرده باشیم. وقتی دانشگاه ها را انتخاب می کنید مطمئن شوید که مدارک تحصیلی آنها مورد تائید ایران می باشند تا زمانی که قصد بازگشت به ایران را داشتید اعتباری برای آن قائل شوند. شما می توانید لیست دانشگاه های خارجی پذیرفته شده را در اینجا ببینید.

تحصیل در اتریش

دانشگاه های برتر اتریش

با توجه به تجزیه و تحلیل دانشجویان در بزرگترین پایگاه اطلاعاتی در جهان، اتریش یکی از بهترین تجارب تحصیلی در اروپا را ارائه می دهد. این نتایج بخشی از جوایز “رضایت دانشجویان بین‌المللی” در سال ۲۰۱۴ بود که از بیش از ۷،۰۰۰ نظر دانشجو، از جمله بیش از ۲۲۰دانشجو که در مورد تجربه آن‌ها، در مورد آنچه که در مورد تحصیل در اتریش داشتند، اظهار نظر کردند. به طور کلی، اتریش امتیاز مجموع ۹ از ۱۰ را کسب کرده و در موقعیت چهارم از نظر رضایت دانش‌آموز بین‌المللی قرار دارد و به عنوان یک مقصد دانشجویی برتر تایید شده است.

تحصیل در استرالیا

استرالیا یکی از محبوب ترین مقصدها برای دانشجویان بین المللی است. اگر تصمیم به تحصیل در استرالیا دارید، می توانید از اعتبار بالای مدارک تحصیلی، کیفیت بالای زندگی، فرصت های شغلی و برنامه های آموزشی به زبان انگلیسی بهره مند شوید.

با این حال، آنچه باعث می شود استرالیا مقصد ایده آل برای دانشجویان ایرانی باشد، فرصتی است که برای زندگی در جامعه چند فرهنگی خواهید داشت و به راحتی می توانید درخواست اقامت دائم خود را نیز ثبت کنید. از آنجا که استرالیا امکان مهاجرت دائم را برای مشاغل خاصی فراهم می کند، پس از اتمام تحصیلات، دانش آموزان فرصت شغلی خیلی خوبی دارند و می توانند برای اقامت دائم استرالیا درخواست دهند.

تحصیل در کانادا

کانادا با فرصت های نوآورانه و فراوان تحقیقاتی خود و همچنین امکان مهاجرت پس از تحصیل به عنوان سرزمین فرصت ها شناخته می شود. احتمال زیاد دریافت اقامت دائم و سکونت در کانادا پس از اتمام تحصیل، دانشجویان ایرانی را به کانادا جذب می کند. با این حال، مزایای دیگری برای تحصیل در کانادا برای دانشجویان بین المللی وجود دارد، از جمله: زندگی در یک جامعه چند فرهنگی، کیفیت بالای زندگی، استانداردهای علمی و آموزش عالی.

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.