مرجع تحصیل در اتریش | پذیرش تحصیلی اتریش | تحصیل رایگان اتریش | اخذ پذیرش تحصیلی اتریش

بهترین موسسه ی اعزام دانشجو

هر ساله داوطلبان زیادی به ادامه ی تحصیل در کشورهای خارجی علاقه مند می شوند. البته این علاقه به دلایل مختلفی به وجود می آید، پذیرفته نشدن در کنکور های داخلی در دانشگاه یا رشته مورد علاقه خود یکی از این عوامل می باشد. عامل دیگر تمایل به پیشرفت در زمینه ی رشته ی تحصیلی است که باعث می شود دانشجویان به کشورهایی که قطب علمی رشته ی خودشان است مهاجرت کنند و در دانشگاه های آن کشور به ادامه ی تحصیل بپردازند. اما بسیاری از این داوطلبان نمی توانند به تنهایی از یک دانشگاه پذیرش بگیرند و به فرد یا افرادی نیاز دارند تا با توجه به شرایط داوطلب بتوانند او را در پیدا کردن بهترین موقعیت در دانشگاه های مورد تائید و معتبر وزارت علوم یا وزارت بهداشت کمک کنند. از این رو موسسات و شرکت های مختلفی تاسیس شدند تا داوطلبان را برای اخذ پذیرش تحصیلی راهنمایی نمایند. با توجه به تقاضای بالای دانشجویان از این رو بسیار مهم است تا بهترین موسسات مجاز اعزام دانشجو معرفی شوند.

به دلیل مزایای بسیاری که می توان برای تحصیل در خارج از کشور برشمرد و همچنین علاقه مندی طیف وسیعی از دانشجویان و فرهیختگان به ادامه ی تحصیل در یک کشور پیشرفته و مدرن، روز به روز بر تعداد این شرکت ها و موسسه های اعزام دانشجو افزوده می شود.

با کمی جستجو و بررسی در اینترنت با خیل عظیمی از این شرکت ها روبرو می شویم. به جرات می توان گفت که چندهزار موسسه قانونی و غیرقانونی برای انجام این فرایند در کشور وجود دارد که البته همه ی آنها هم مورد تایید نیستند. همین امر زمینه ی فریب خوردن بسیاری از دانشجویان را مهیا کرده است و باعث شده بسیاری از آنها سرمایه و وقت خود را در همین راه از دست بدهند. به همین خاطر وزارت علوم و تحقیقات جمهوری اسلامی ایران برای پیشگیری از چنین وقایعی، اقدام به بررسی صلاحیت و اعتبار موسسات شاغل در این حوزه کرده و از بین چندین هزار موسسه در سرتاسر کشور، تنها صلاحیت کمتر از 150 موسسه را تایید و برای آنها مجوز صادر کرد.

این ارزیابی به صورت سالانه تکرار می شود و موسسات و شرکت های جدیدی وارد این لیست می شوند و همینطور موسسه هایی که فعالیت آنها در سال گذشته مورد تایید قرار نگرفته باشد از این لیست خارج می شوند. آخرین به روز رسانی این فهرست در تیرماه سال 97 منتشر شد که در آن کارگروه نظارت بر عملکرد موسسات معاونت بورس و امور دانشجویان خارج، لیست موسسه های مجاز اعزام دانشجو را اعلام کرد.

بهترین موسسه ی اعزام دانشجو

موسسه ی تعالی اندیش راه دانش افتخار دارد که 8 سال متوالی در لیست شرکت ها و موسسات مورد تایید وزارت علوم قرار داشته و از این حیث یکی از با سابقه ترین موسسه های اعزام دانشجو در کشور می باشد. موسسه تعالی دانش راه دانش در این 8 سال فعالیت، موفق به اخذ پذیرش 98 درصدی از کشور فنلاند و 92 درصدی از کشور اتریش گردیده است که برای تیم ما مایه ی افتخار است.

همچنین در این موسسه، کارشناسان خبره و باتجربه، به طور مستقیم با روسای دپارتمان ها، اساتید و مدیران آموزشی دانشگاه های مختلف در کشورهای مقصد در ارتباط بوده و همین قضیه باعث افزایش بهره وری این موسسه و بالا رفتن نرخ پذیرش دانشجویان در دانشگاه های خارج از کشور شده است.

این ویژگی ها بعلاوه ی رضایت بالای متقاضیان و دانشجویانی که از این طریق به دانشگاه های خارج از کشور فرستاده شده اند، موسسه تعالی اندیش راه دانش را به یکی از بهترین موسسه های اعزام دانشجو تبدیل کرده است و این قضیه، مسئولیت ما را سنگین تر می کند. بنابر این امیدواریم بتوانیم رسالت این مجموعه در جهت ارائه ی بهترین خدمات به متقاضیان گرامی را به خوبی ادامه داده، و در این مسیر بتوانیم شما را تا آخرین مرحله برای ادامه ی تحصیل، دریافت ویزا، اسکان و اقامت، دوره های کالج و زبان آموزی و غیره در تمامی مقاطع تحصیلی همراهی کنیم.

پس اگر شما هم رویاهای بزرگ در سر دارید و به تحصیل در دانشگاه های بزرگ دنیا و در کشور های توسعه یافته فکر می کنید، با ما در ارتباط باشید و از راهنمایی کارشناسان ما استفاده کنید.

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.