مرجع تحصیل در اتریش | پذیرش تحصیلی اتریش | تحصیل رایگان اتریش | اخذ پذیرش تحصیلی اتریش

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان

بهترین کشور برای تحصیل و ادامه تحصیل ایرانیان کدام کشور های هستند؟ بهترین و کم هزینه ترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان کدام کشورهای هستند؟ کدام کشورها برای تحصیل رایگان مناسب ایرانیان است؟ با تعالی اندیش راه دانش همراه باشید. همه ساله در کشور ما ایران، افراد زیادی و به دلایل متنوعی قصد مهاجرت کرده و چندسالی را در خارج از کشور سپری می کنند و یا حتی باقی عمر خود را در یک کشور خارجی می گذرانند. اما به دلیل شرایط خاص کشور ایران در جهان و همینطور پایین بودن ارزش واحد پول ما نسبت به دنیا، تصمیم گیری برای انتخاب یک کشور مناسب برای مهاجرت کار بسیار دشوار و تصمیمی بسیار تعیین کننده می باشد. پس اگر شما هم به هر دلیلی قصد مهاجرت و خروج از کشور را دارید و هنوز کشور مناسبی را به عنوان مقصد انتخاب نکرده اید، با ما همراه باشید تا با معرفی چند کشور از بهترین کشورها برای ایرانیان و بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان، به شما برای تصمیم گیری بهتر کمک کنیم.

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان و تحصیل رایگان

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان- انگلستان

انگلستان از گذشته های دور، یکی از مقاصد مورد علاقه ی ایرانیان برای تحصیل بوده است. کشوری که برترین دانشگاه های جهان در آن قرار گرفته است و مرکز علم و زبان و سیاست به شمار می رود. البته تحصیل در انگلستان بسیار پرهزینه بوده و دانشجویانی که با سرمایه ی خود در ایران می خواهند قدم به این کشور بگذارند، برای پرداخت هزینه های تحصیلی و هزینه های زندگی با مشکل مواجه خواهند شد. البته درصورت دریافت بورس های داخلی یا بین المللی، این قبیل هزینه ها کمی کاهش خواهند یافت. با وجود اینکه هزینه های زندگی و تحصیل در انگلستان سرسام آور می باشد، همچنان ایرانیانی هستند که با هزینه ی خودشان در این کشور مشغول به تحصیل بوده و یا از دانشگاه های این کشور فارغ التحصیل شده اند.

تحصیل درانگلستان

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان – فنلاند

قبل از سال 2011 و پولی شدن دانشگاه های سوئد، یکی از اصلی ترین مقاصد مهاجرت تحصیلی برای ایرانیان دانشگاه های این کشور بود اما پس از آن سال، برای تحصیل در کشور سوئد هزینه هایی وضع شد و به همین سبب، هدف دانشجویان ایرانی را نیز تغییر داد و عده ی زیادی را به سمت کشورهایی با هزینه های کمتر سوق داد. امروزه فنلاند که همسایه ی شرقی کشور سوئد می باشد، به سبب سیستم آموزشی پیشرفته و با کیفیت و بسیار کم هزینه، به یکی از پاتوق های اصلی ایرانیان در شمال اروپا تبدیل شده است.


خدمات ما: تحصیل در فنلاند


بسیاری از رشته های تحصیلی در دانشگاه های فنلاند به زبان انگلیسی تدریس می شود و نیازی به یادگیری زبان بومی نخواهید داشت. حتی برای زبان انگلیسی هم در این دانشگاه ها سخت گیری زیادی صورت نمی گیرد و متقاضیان حتی با مدرک آیلتس 6 آکادمیک هم می توانند در رشته های مختلفی در دانشگاه های فنلاند پذیرفته شوند.

انتظار می رود به دلیل امکانات فراوان دانشگاه های این کشور و سطح علمی بالا، کشور زیبا و دوست داشتنی و همینطور شرایط آسان برای ایرانیان، سیر مهاجرت دانشجویان ایرانی به این کشور روند صعودی به خود بگیرد و در سال های آینده شاهد حضور تعداد بیشتری از دانشجویان ایرانی در این کشور باشیم.

تحصیل فنلاند

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان – نروژ

نروژ کشور سرمایه داری در شمال اروپا است که به سبب نفت خیز بودن این کشور، دانشگاه های آن یکی از مقاصد مهم مهاجرت در رشته هایی مثل نفت، گاز و پتروشیمی شده است. تحصیل در نروژ برای همه ی مقاطع تحصیلی و برای دانشجویان خارجی رایگان است و دانشجویان با داشتن شرایط مورد نظر دانشگاه میتوانند بدون شهریه در این رشته ها تحصیل کنند.

اما با وجود این که دانشگاه های این کشور معمولا رایگان هستند و پذیرش در آنها نیز مشکل نیست، اما هزینه ی زندگی در شهرهای آن بسیار گران است، به طوری که برای اجاره ی یک اتاق کوچک چند متری در پایتخت این کشور، میبایست تا 10 میلیون تومان در ماه بپردازید. به همین سبب است که تعداد دانشجویان ایرانی در این کشور به نسبت کشورهای اطراف مانند سوئد پایین تر است و برای همین، نروژ به پاتوق پولدار ها تبدیل شده است. اما اگر وضع مالی مناسبی دارید و میخواهید از یک دانشگاه معتبر در رشته های مرتبط با نفت مدرک بگیرید، دانشگاه های نروژ را به شما توصیه میکنیم.

تحصیل نروژ

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان – اتریش

 

اتریش نیز همانند فنلاند، کشوری پیشرفته میباشد که دانشگاه های رده بالای زیادی را در خود جا داده است. دانشگاه های این کشور همیشه در رده ی بهترین دانشگاه های اروپا قرار داشته اند و برخلاف کشورهایی مثل نروژ یا انگلستان، هزینه ی زندگی در این کشور سرسام آور نمی باشد.


خدمات ما: تحصیل در اتریش


همچنین از لحاظ فرهنگ مردم و ساختار شهری نیز اتریش یکی از بهترین ها بوده است، به طوری که به محض ورود به این کشور، از رعایت بهداشت و تمیزی خیابان ها و معابر شگفت زده خواهید شد. و با تحصیل در دانشگاه های معتبر این کشور نیز حتما از سطح بالای آموزش در آنها نیز احساس رضایت خواهید کرد.

تحصیل در اتریش

بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان – ایتالیا

ایتالیا همیشه در ذهن افراد با شهر رویایی ونیز یا برج پیزا یا موزه ی فلورانس تداعی میشود. ایتالیا همچون فرانسه، از قدیم پایتخت هنر در اروپا بوده و دیدن این کشور، آرزوی هر فرد هنرمند و هنردوستی است.

برای دانشجویان رشته هایی چون هنر، معماری، طراحی و غیره، ایتالیا یک آرزوی دست یافتنی بوده و هست. به همین خاطر کلاس های زیادی برای آموزش زبان ایتالیایی در ایران برگزار میشود و افراد را برای رسیدن به این آرزوی دیرینه کمک میکنند. اما اگر قصد ادامه ی تحصیل در ایتالیا را دارید باید بدانید که حتما لازم است که زبان آنها را بیاموزید و این نکته را هم درنظر داشته باشید که زبان ایتالیایی بجز در کشور ایتالیا و در بخش هایی از سوئیس در هیچ کجای دنیا استفاده نمیشود. همینطور تحصیل در این کشور تنها برای رشته های هنری توصیه میشود و برای رشته های پزشکی یا مهندسی، گزینه های بهتری برای انتخاب وجود دارند.

تحصیل در ایتالیا

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.