درباره ما

به نام یزدان پاک 

موسسه تعالی اندیش راه دانش از تاریخ ۱۱/۱۹/ ۱۳۸۹ با دریافت مجوز اعزام دانشجو به خارج از کشور از وزارت علوم تحقیقات و فن آوری فعالییت خود را در حوزه کشورهای اتریش – فنلاند و ایرلند شمالی (بریتانیا) آغاز نموده است.

  • همچنین در حوزه سایر کشور ها با دانشگاهای این کشور ها به طورمستقیم همکاری متقابل داشته و بهعلاقمندان تحصیل در این کشورها خدمات دانشجویی ارائه می نماید.
  • موسسه تعالی اندیش راه دانش با افتخار اعلام می نماید که پس از ۸ سال کار مستمر که عاری از خطا نبوده است موفق به اخذ پذیرش ۹۸ درصدی از کشور فنلاند و ۹۲ درصدی از کشور اتریش گردیده است .
  • از دیگر ویژگی های موسسه تعالی اندیش راه دانش این است که کارشناسانما به طور مستقیم با روسای دپارتمان ها ، اساتید ، و مدیران آموزشی دانشگاههای مختلف در کشور های مقصد در ارتباط بوده و موسسه جهت اخذ پذیرش نیاز به نماینده یا وکیل ندارد.
  • موسسه تعالی اندیش راه دانش این افتخار را دارد که بتواند از سایت موسسه به عنوان کامل ترین و به روزترین سایت در مجموعه سایت های اعزام دانشجو یاد کند و آنچه در این سایت می خوانید حاصل تلاش شبانه روزی این موسسه است در این سایت از زیاده گویی و رویا پروری جلو گیری شده و سعی شده مفاهیم و اطلاعات نسبی در کوتاه ترین شکل ممکن ارائه شود.
  • یکی از مهمترین بخش های این سایت بخش فرم مشاوره رایگان است که در صورت تکمیل این فرم مشاوران موسسه با شما تماس خواهند گرفت و راهنمایی های لازم را به شما ارائه می نمایند . در آخر امیدواریم که بتوانیم خدمت گذاری مناسب برای شما عزیزان باشیم.

 

موسسه تعالی اندیش راه دانش

تهران،پاسداران، خیابان گل نبی نرسیده به خیابان شریعتی، پلاک ۴۰ ، زنگ ۲۰ ، طبقه سوم ،واحد ۳۰۳

شماره تماس

۰۲۱۲۲۸۸۹۵۲۱