مرجع تحصیل در اتریش | پذیرش تحصیلی اتریش | تحصیل رایگان اتریش | اخذ پذیرش تحصیلی اتریش

فهرست موسسات مجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور

چرا باید فهرست موسسات مجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور هر ماهه اعلام شوند؟ با تعالی اندیش راه دانش، بهترین موسسه مجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور همراه باشید. امروزه آموزش در سطح بین المللی افزایش محسوسی داشته است. افزایش روز افزون امکانات و سطح علمی دانشگاه های دنیا و همچنین آسان تر شدن رفت و آمد و اقامت و همچنین ارتباطات بین المللی، باعث رشد سریع تعداد درخواست ها برای تحصیل در دانشگاه های خارجی شده است. به همین علت تعداد زیادی از دانشجویان در هر سال متقاضی مهاجرت و ادامه تحصیل در کشورهای مختلف دنیا می باشند.

به همین سبب شرکت های زیادی از این فرصت استفاده کرده و موقعیت را مناسب دیده اند تا از این تعداد بالای تقاضا به نفع خود استفاده کنند که همین امر باعث شده است تا پای کلاهبرداران نیز به این موضوع باز شود و تلاش کنند با تبلیغات دروغین و سو استفاده از شرایط دانشجویان، به قیمت از بین بردن رویای آنها، پول های هنگفتی بدست آورند.

موسسه تعالی دانش

فهرست موسسات مجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور

برای جلوگیری از این سو استفاده ها و همچنین به حداقل رساندن ریسک متقاضیان، سازمان امور دانشجویان هر سال لیست موسسه های مجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور را معرفی می کند. دانشجویان می توانند با مراجعه به وب سایت سازمان امور دانشجویان وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که نشانی آن در ذیل موجود است، با خیال راحت موسسه ی مورد نظر خود را انتخاب کنند و بدون دغدغه، اهداف و رویاهای خودشان را دنبال کنند.

بروز ترین فهرست موسسه های مجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور

لیست موسسات مجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور

برخی از خدمات موسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور

اخذ پذیرش تحصیلی، اقامت و اعزام دانشجو به خارج از کشور از مهم ترین اهداف تاسیس شرکت ها و موسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور است. مشاوره و اطلاع رسانی در ارتباط با نحوه و شرایط پذیرش دانشگاه های مورد تائید وزارت علوم و وزارت بهداشت نیز یکی دیگر از اهداف این دسته از شرکت ها و موسسات است. خدمات موسسات و شرکت ها شامل تمامی افراد در تمامی مقاطع می شود. از خدمات این موسسات می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. مشاوره اینترنتی، تلفنی و حضوری در ارتباط با هزینه زندگی و هزینه تحصیل در خارج از کشور، ارزشيابی دانشگاه های جهان از ديد وزارت علوم و فناوری و …
  2. برگزاری سمینار ها و دوره‌ های آموزشی نحوه انتخاب دانشگاه و کشور مورد نظر و متناسب با روحیات دانشجو
  3. اخذ پذیرش تحصیلی
  4. ترجمه مدارک و تائیدات سفارت مربوطه
  5. ویزای دانشجویی (تحصیلی)
  6. ویزای همراهان
  7. اسکان دانشجویی (در بعضی موارد تهیه منزل برای دانشجو )
  8. اعزام جهت گذراندن دوره‌ های تکمیلی (اقامت برای دوره های دوره های زبان) بورسیه تحصیل

انتخاب کشور و دانشگاه مقصد

یکی از مراحل اصلی برای مهاجرت و ادامه ی تحصیل در دانشگاه های خارج از ایران انتخاب کشور، دانشگاه و رشته ی مورد نظر می باشد. برای این کار بایستی اطلاعات کافی درمورد کشور مورد نظر، روابط آن کشور با ایران، هزینه های زندگی در آن، روش ها و هزینه های اخذ اقامت و ویزا، هزینه های رفت و آمد، هزینه های تحصیل، شرایط تحصیلی، اعتبار دانشگاه و مدارک و پیشینه های مورد نیاز در آن کشور بدست بیاورید.

انتخاب موسسات مجاز اعزام دانشجو

پس از تحقیق و مشورت درباره ی کشور، دانشگاه و رشته ی مورد نظر، می توانید به لیست موسسات مجاز اعزام دانشجو به خارج از ایران مراجعه کنید و موسسه ی معتبری را که در زمینه ی اعزام دانشجو به کشور مورد نظر شما فعالیت می کند را انتخاب کنید و با مراجعه به سایت یا دفتر آنها از خدمات این مراکز استفاده کنید. همانطور که در لیست موسسه های معتبر اعزام دانشجو در سایت وابسته به وزارت علوم مشاهده می کنید، موسسه ی تعالی اندیش راه دانش، با 8 سال سابقه ی مفید، یکی از باتجربه ترین و معتبر ترین موسسات اعزام دانشجو به خارج از ایران می باشد که هرساله دانشجویان زیادی را به اهداف و دانشگاه های مورد نظرشان پیوند می دهد. پس اگر شما هم قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاه های ایرلند شمالی، فنلاند و یا اتریش را دارید یا حتی اگر درباره ی کشور ها و دانشگاه های مختلف، شرایط اخذ پذیرش، اخذ بورسیه و … نیاز به مشورت دارید، با کارشناسان با تجربه ی ما تماس بگیرید و از مشاوره ی رایگان آنها بهره مند شوید.

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.