مرجع تحصیل در اتریش | پذیرش تحصیلی اتریش | تحصیل رایگان اتریش | اخذ پذیرش تحصیلی اتریش

موسسه اعزام دانشجو به اتریش

امروزه بیشتر دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه ها نیم نگاهی به تحصیل در خارج از ایران دارند و به دنبال موسسه اعزام دانشجو به اتریش و خارج از کشور و تحصیل در دانشگاه های معتبر خصوصا در اروپا را یک رویا می دانند. رویایی که با کمی پشتکار و تلاش به سادگی می توان به آن دست یافت. دانشگاه های برتر دنیا اکثرا در کشورهای اروپایی و کشور آمریکا واقع شده اند که با توجه به قوانین تحصیل رایگان در برخی کشورهای اروپایی، بهترین گزینه برای ادامه ی تحصیل دانشجویان ایرانی، دانشگاه های معتبر و رایگان کشور های اروپایی هستند. یکی از این کشورها که شرایط مناسبی برای تحصیل رایگان دانشجویان فراهم کرده کشور زیبای اتریش است که در این مقاله به بررسی این کشور، سطح علمی و شرایط تحصیل در دانشگاه های آن می پردازیم.

موسسه اعزام دانشجو به اتریش

تحصیل در اتریش و اعزام دانشجو به این کشور، با هزینه ای بسیار اندک، افراد را به اهداف بزرگ و موفقیت های چشمگیر نزدیک می کند. اعزام دانشجویان به اتریش به سبب کیفیت بالای آموزش در این کشور و همچنین رایگان بودن تحصیل در آن و البته زیبایی های فراوان این کشور، مورد استقبال بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان در کشور ما قرار گرفته است.

معرفی کشور اتریش

اتریش که پایتخت آن وین است، یکی از کشورهای اروپای مرکزی با مساحت ۸, ۳۸۷, ۸۹۹ کیلومتر می‌باشد. این کشور با کوهستان‌های مرتفعی که دارد از موقعیت جغرافیایی مناسبی برخوردار است. کشور اتریش از شمال و جنوب با کوهستان‌های آلپ، از غرب و شرق با مسیر تجاری دانوبین در ارتباط است. اتریش با وسعت ۵۸۰ کیلومتری که از شرق به غرب کشیده می‌شود در همسایگی کشورهای مختلفی قرارگرفته است.

کشور اتریش از سمت شمال با جمهوری چک و از سمت جنوب با کشور اسلوونی، از سمت شرق با کشور مجارستان و از سمت غرب با کشور سوئیس در مرزهای مشخصی قرارگرفته است. کشورهای آلمان، ایتالیا و همچنین اسلوونی نیز از همسایگان این کشور اروپایی محسوب می‌شوند.

موسسه اعزام دانشجو به اتریش

آب‌وهوای اتریش را می‌توان به دلیل وجود دریاچه‌های متعددی که در پای کوهستان‌هایش سرازیر است، خاص و منحصربه‌فرد دانست. کوهستان‌های آلپ و دامنه‌های این کوهستان از آب‌وهوایی مدیترانه‌ای برخوردارند اما کشور اتریش در هر منطقه خود دارای آب‌وهوای متفاوتی می‌باشد. در غرب این کشور شما شاهد رطوبت بیشتری نسبت به شرق آن هستید و دلیل این امر وجود بادهایی است که در غرب بیشتر از شرق این کشور میوزند.

اتریش توانسته است با تاثیرپذیری از اقتصاد آلمان در بخش اقتصادی و سرلوحه قراردادن کشورهایی نظیر سوییس در بحث رفاه و امنیت اجتماعی شرایط خوبی را برای شهروندان خود مهیا کند و به عنوان یکی از بهترین کشورها برای زندگی و مهاجرت خود را در سطح جهان مطرح کند.

موسسه اعزام دانشجو به اتریش و شرایط اعزام دانشجو

در اتریش مراکز آموزشی به دو بخش دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی دسته بندی می شوند که هردوی این مراکز مورد تایید وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران قرار دارند. خود مراکز آموزش عالی هم به بخش های مختلفی همچون دانشکده های هنرهالی عالی، مدارس عالی فنی و کالج های تخصصی تقسیم می شوند.

موسسه اعزام دانشجو به اتریش

دانشجویان ایرانی برای اعزام به دانشگاه های اتریش در مقطع لیسانس نیاز به قبولی در دانشگاه های داخلی دارند و پس از قبولی در دانشگاه های کشور خودمان، می توانند برای تحصیل در دانشگاه های اتریش و اعزام به این کشور برای مقطع لیسانس اقدام کنند. یکی دیگر از مزایای تحصیل در اتریش برای ایرانیان عدم نیاز به مدرک زبان برای اعزام دانشجو به این کشور می باشد. بنابراین دانشجویان به سادگی می توانند برای اعزام به اتریش و ادامه تحصیل در این کشور اقدام کنند.

یکی دیگر از مزایای اعزام دانشجویان به اتریش و تحصیل آنها در این کشور این است که نمرات دانشجو در دانشگاه های اتریش مورد ارزیابی قرار گرفته و دانشجو نیازی به اخذ مجدد واحد های پاس شده در ایران نخواهد داشت.

دانشگاه های معتبر در اتریش

اتریش دانشگاه های معتبر بسیاری دارد که در رنکینگ جهانی رتبه هایی کمتر از 100 را کسب کرده اند اما در این مطلب به ذکر چند نمونه از آنها اکتفا می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به دانشگاه های اتریش می توانید به مطالب و فیلم های معرفی دانشگاه های اتریش در همین سایت مراجعه کنید.

  • Universität Wien، دانشگاه وین اتریش
  • Universität Graz، دانشگاه گراتس اتریش
  • Universität Innsbruck، دانشگاه اینسبروک اتریش
  • Universität Salzburg، دانشگاه سالزبورگ اتریش
  • Technische Universität Wien، دانشگاه تکنیکال وین
  • Technische Universtiät Graz، دانشگاه تکنیکال گراتس
  • Montanuniversität Leoben، دانشگاه مونتان لئوبن اتریش

موسسات اعزام دانشجو به اتریش

به دلیل شرایط ذکر شده و همچنین استقبال فراوان دانشجویان از تحصیل در اتریش، موسسات زیادی اقدام به تبلیغ و جذب دانشجویان برای اعزام به اتریش کرده اند. البته با توجه به سو استفاده های انجام شده از طریق برخی از این موسسات و سیل زیاد دانشجویان آسیب دیده و شاکی از آنها، وزارت علوم به بررسی این موسسه ها و صحت عملکرد آنها پرداخت و به موسسه های معتبر مجوز فعالیت در این حوزه را صادر کرد. موسساتی که توانسته اند مجوز وزارت علوم برای اعزام دانشجو را دریافت کنند تعداد محدودی بوده و لیست آنها در وبسایت این وزارتخانه موجود و قابل مشاهده است. برای مشاهده ی لیست موسسات مجاز اعزام دانشجو می توانید روی لینک زیر کلیک کنید و وارد سایت وزارت علوم شوید و به روزترین لیست موسسه های مجاز در زمینه اعزام دانشجو را مشاهده کنید.

موسسه اعزام دانشجو به اتریش

موسسه تعالی اندیش راه دانش با افتخار اعلام می دارد که توانسته است به مدت 8 سال متوالی، با فعالیت اصولی و صحیح در زمینه ی اعزام دانشجویان به کشورهای مختلف از جمله اتریش، مجوز فعالیت از وزارت علوم و تحقیقات جمهوری اسلامی را دریافت کند و زیر نظر این وزارت خانه، به اعزام دانشجو به اتریش بپردازد. تجربه ی بالای این موسسه در اعزام دانشجو و همچنین بهره گیری از کارشناسان خبره در این مرکز، باعث شده تا موسسه تعالی دانش به عنوان یکی از معتبر ترین مراکز اعزام دانشجو به اتریش در بین مردم شناخته شود و بتواند به بهترین نحو، به دانشجویان و متقاضیان اعزام به خارج از کشور، خدمات ارائه کند. اگر شما نیز قصد ادامه ی تحصیل در بهترین دانشگاه های دنیا را دارید با ما تماس بگیرید و از مشاوره ی رایگان کارشناسان با تجربه ی این موسسه بهره مند شوید.

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.